51

Odp: jedno piwo dziennie

witajcie
ja leczyłam się już pare razy, wychodziłam z różnych świństw i wiem jedno żeby leczenie miało sens trzeba chcieć samemu dla siebie, a to jest najtrudniejsze bo nieraz zwyczajnie żyć się nie chce a co tu mówić o detoxie. Sama jestem na skraju podjęcia decyzji tylko tak się teraz zastanawia czy robie to dla siebie...................

52

Lecz się,lecz się i jeszcze raz proszę cię lecz się-nieważne dla kogo.Życie jest zbyt piękne,aby je marnować w  głupi sposób.Trzymam za ciebie kciuki i jestem z tobą.(Wiem jak jest ciężko).

53

Iga co u ciebie??W ogóle się nie odzywasz,martwię się o ciebie.Odezwij się.

54

Cześć Aga,ja jestem trzeżwą alkoholiczką(mam 26 lat).Znam to wszystko od podszewki,ja też miałam lęki,jak wypiłam znikały momentalnie.Picie to nie jest wyjście.Ja musiałam upaść na samo dno,żeby z tago wyjść-Dostałam Delirium i mama wezwała karetkę.Byłam miesiąc na odwyku,pomogło.Nie piję 2 lata.Ciężko mi było po powrocie ze szpitala,zaraz poszłam do pracy i jakos to najgorsze przeszło.Aga bierz leki,bo możesz doprowadzić się do takiego stanu,że będziesz bała się wyjść na ulicę.Ja też biorę leki przeciwlękowe,przeciwpadaczkowe.Powodzenia,Jestem z tobą.Pisz jak będziesz miała potrzebę.

55

adam.jestem alkoholikiem i chcialbym sie podzielic moimi doswiadczeniami.czy ktos odpowie zagubionemu facetowi?p.s.uwazam ze jak nie pije to jestem naprawde do rzeczy.

56

Załóż osobny wątek i opowiedz o swoim problemie

57

Mam problem... Mój tata jest alkoholikiem i zniszczył mojej rodzinie życie. Nie znosimy go wszyscy. Niestety ale zauważyłam u sobie zmiany.. Od jakiegoś czasu sięgam po alkohol. Niby niewinnie, bo piwko, 2 dziennie. Czy powinnam się obawiać? Gdzie się udać po pomoc

58

Powiedzmy sobie wprost że najgorsze nie jest wcale nasze uzależnienie ale społeczna presja, odkąd przestałam pić straciłam prawie wszystkich znajomych bo nagle przestałam być osobą atrakcyjną towarzysko