• Uzależnienia
  Uzależnienia - Pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna kosztuje tylko 10,00 PLN!!! Przejdź do zakładki "rejestracja" i zarejestuj się już teraz!
 • Nerwica
  Zaburzenia lękowe - Pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna kosztuje tylko 10,00 PLN!!! Przejdź do zakładki "rejestracja" i zarejestuj się już teraz!
 • Depresja
  Depresja - Pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna kosztuje tylko 10,00 PLN!!! Przejdź do zakładki "rejestracja" i zarejestuj się już teraz!
 • Zaburzenia odżywiania
  Anoreksja i Bulimia - Pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna kosztuje tylko 10,00 PLN!!! Przejdź do zakładki "rejestracja" i zarejestuj się już teraz!

Od ponad 15 lat skutecznie leczymy zaburzenia funkcjonowania naszych Pacjentów.

Zaufaj nam i podejmij leczenie - jesteśmy tu, aby pomóc i Tobie.

Depresja

Nasi lekarze i terapeuci mają wieloletnie doświadczenie w skutecznym leczeniu depresji.

Nerwica

Stosujemy psychoterapię i farmakoterapię - skutecznie i komfortowo zapewniamy spokój naszym Pacjentom.

Zaburzenia psychotyczne

Oferujemy pełny zakres leczenia psychiatrycznego i farmakologicznego. Prowadzimy terapię oraz grupy wsparcia dla Pacjentów i ich Rodzin. Stosujemy farmakoterapię wg. światowych standardów.

Zaburzenia odżywiania

Nasza kadra ma doświadczenie w leczeniu tego typu zaburzeń. Dysponujemy miejscami noclegowymi, oferujemy całodobową, kompleksową opiekę nad naszymi Pacjentmi. Terapią obejmujemy całą Rodzinę.

Uzależnienienia

Kompleksowo leczymy wszystkie rodzaje uzależnień - od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, sexu, komputera. Nasi Pacjenci są detoksykowani, zapewniamy Im całodobową opiekę w czasie trwania programu odwykowego. Oferujemy dalsze leczenie w postaci grup terapeutycznych dla Pacjentów, jak i dla ich Rodzin oraz osób współuzależnionych.

Co mówią o nas nasi pacjenci

 • Ośrodek ten to jedyne miejsce, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc - miła i serdeczna atmosfera, personel na "6", lekarka, która jest autorytetem dla pacjentów. Wiemy, bo córka była już raz w innej klinice - leczenie tam to tylko tuczenie, tutaj stała się znowu sobą, ma poukładane myślenie, jest wesoła i uśmiechnięta. Mamy nadzieję, że tak zostanie. Zjazdy terapeutyczne czynią cuda, pozwalają zrozumieć chorobę, jak z nią walczyć, otwierają nam rodzicom oczy, abyśmy mogli zrozumieć swoje dziecko. Polecam - to jedyne miejsce, gdzie można uzyskać pomoc i dostać szansę na dalsze, normalne, życie.

  Rodzice Anorektyczki, - Poznań

 • Od wielu lat choruję na depresję, przez kilka lat jest dobrze, a potem choroba wraca. Gdyby nie Pani Ela już by mnie na tym świecie nie było. Kontakt Pani Eli z pacjentem jest wspaniały. Pacjent zawsze podczas wizyty ma tyle czasu, ile potrzebuje. Można napisać do Pani e-mail, można zadzwonić. Byłam również 3 razy na oddziale Pani szpitala. Opieka tam i atmosfera jest wprost rodzinna., co też jest Pani Eli zasługą, bo tak Pani Ela ?wychowała cały swój personel?. Jestem pewna, że we Wrocławiu, a nawet całej Polsce nie ma drugiego, jak Pani doktor Elżbieta Lipnicka - Psychiatry.

  Halina, - Depresja

 • Zmagałem się z problemem alkoholowym od bardzo długiego czasu. Każdy z terapeutów twierdził, że jest w stanie pomóc, jednak za każdym razem kończyło się to powrotem do nałogu. Na początku ośrodek Pani Eli Lipnickiej był kolejnym takim ośrodkiem na mojej liście... i ostatnim. Dopiero tutaj udało mi się spotkać ludzi, którzy pomogli mi oderwać się od nałogu. Dzięki Pani Eli w końcu mogę normalnie żyć.

  Paweł, Warszawa - Alkoholizm

 • Pani Ela jest cudowną osobą. Jej celem w życiu jest pomaganie ludziom. Cały jej zespół był dla mnie bardzo miły i pomocny. Terapia w Ośrodku Pani Eli wyciągnęła mnie z problemów odżywiania, na których inni terapeuci tylko zbijali kasę za wizyty.

  Julia, Wrocław - Anoreksja

 • Trafiła mi się w życiu bardzo trudna w diagnozowaniu i leczeniu choroba - psychoza urojeń. Zanim trafiłam do Pani Eli leczyłam się w 3 innych ośrodkach. Lekarze zapewniali mnie o sukcesie w leczeniu i powrocie do zdrowia, jednak stan powracał. Pod opieką Pani Eli jestem od 2 lat. Dzięki Pani El i wróciłam do rodziny (syna i męża) i w końcu zaczynam żyć normalnie. Gdyby nie Pani Ela, nie wiem co by się teraz ze mną w życiu działo.

  Ania, Opole - Psychoza Urojeń (Schizofrenia)