Weekendowy pobyt w Krakowie mogą wypełnić liczne atrakcje, które oferuje to wyjątkowe miasto. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. To wizyta na strzelnicy zlokalizowanej na obrzeżach miasta na Pasterniku. Cracow Shooting Academy przyciąga nie tylko osoby zafascynowane strzelectwem i starające się regularnie trenować. Nie brakuje tu również nowicjuszy, którzy po raz pierwszy w życiu mają okazję trzymać w ręku broń palną. Jako jedyna strzelnica w Krakowie, która proponuje swoim klientom tak ciekawą ofertę, obiekt ten jest oblegany przez gości z Krakowa, z małopolski, a nawet obcokrajowców, którzy przyjeżdżają tu specjalnie, aby postrzelać.

Wizyta na strzelnicy – emocje, koncentracja i frajda ze strzelania

Nawet ci, którym wydaje się na strzelnicy nie mają, czego szukać, po jednej wizycie w Cracow Shooting Academy przekonują się, jak bardzo się mylili. Strzelectwo z pewnością może zamienić się w prawdziwą pasję, ciekawe hobby i wyjątkową formę rekreacji. Strzelnica na Pasterniku proponuje swoim gościom możliwość strzelania z różnych modeli broni. Możemy tu na własnej skórze przekonać się, jak to jest strzelać z UZI czy Kałasznikowa. Strzelanie przynosi ogromną frajdę. To, rzecz jasna czynność wymagająca ogromnej koncentracji, ale celne strzały sprawiają zawsze radość i niosą ze sobą wiele pozytywnych emocji. W trakcie pobytu na strzelnicy można się naprawdę zrelaksować. Za jej progiem zostają wszelkie stresy i problemy. W środku skupiamy się tylko na jednym – by oddać jak najwięcej najlepszych strzałów. Nie tylko celnych, ale i prawidłowych pod względem technicznym. Instruktorzy pracujący w Cracow Shooting Academy przykładają do tego ogromną wagę. Chcą przekazać swoim „uczniom” wiedzę na temat prawidłowych postaw strzeleckich i zasad bezpiecznego użycia broni.

Ze strzelnicy mogą skorzystać nie tylko indywidualni klienci. Specjalna oferta skierowana jest do grup zorganizowanych. Istnieje możliwość zorganizowania w tym miejscu niepowtarzalnego eventu czy spotkania integracyjnego pracowników. Atmosfera panująca w obiekcie z pewnością sprzyja zarówno zdrowej rywalizacji, jak i dobrej zabawie połączonej z integracją.