Galeria handlowa to o wiele więcej, niż zakupy

Pod stolicą w niewielkiej miejscowości Łomianki powstałą nowoczesna i duża galeria handlowa w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. To dobrze zaplanowana inwestycja, która zapewnia odwiedzającym szereg możliwości — zarówno dla rodzin, dzieci jak i wszystkich zakupowiczów. W Galerii Łomianki czeka bogata oferta sklepów odzieżowych, lokali usługowych oraz specjalnych atrakcji.

Zabawa dla dużych i małych

W Galerii Łomianki mają miejsce wyjątkowe wydarzenia, jak teatrzyki, przedstawienia oraz warsztaty, w których może brać udział cała rodzina. Na dzieci czekają teatrzyki tematyczne oraz zajęcia językowe z angielskiego oraz francuskiego. To świetna opcja, gdyż dzieci się dobrze bawią i jednocześnie uczą przy tym. Zarówno dzieci i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach artystycznych, jak warsztaty robienia wianków jesiennych i ozdób. W Galerii Łomianki takie wydarzenia odbywają się regularnie, więc każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Szczegółowy plan wydarzeń można śledzić na stronie https://galerialomianki.pl.

Stylizacja dla każdego

Galeria handlowa najczęściej przyciąga miłośników mody i urody, więc i na nich przygotowana jest Galeria Łomianki. Znajdziemy tu wiele sklepów z odzieżą, sklepów firmowych i luksusowych oraz sieciówek. Dzięki temu z łatwością odświeżymy szafę oraz odmienimy swój look w zależności od naszych możliwości oraz zachcianek. Mamy także możliwość skorzystania z usług profesjonalnej stylistki, Gosi Marszałek, która zaplanuje z nami nasz image oraz zrobi zakupy. W końcu każdy powinien czuć się dobrze w swojej skórze i mieć świadomość, że olśniewa swoją pewnością siebie i miłością do siebie samego. W galerii mamy także szeroki wybór sklepów i lokali usługowych – drogerii, salonów stylizacji paznokci, fryzjerskich. Warto także skorzystać ze specjalnych wydarzeń, jak np. targi mody, jeśli interesuje nas fashion.