Niska cena, bylejakość, tandeta. Takie skojarzenia wywołują w nas z reguły krzesła z tworzyw sztucznych. Tymczasem, producenci mebli dokładają wszelkich starań, aby uczynić krzesła plastikowe coraz bardziej funkcjonalnymi i stylowymi meblami. Trzeba przyznać, że udaje im się to znakomicie. Przeglądając oferty sklepów internetowych np. www.formyuzytkowe.pl. Znajdziemy szeroki wybór naprawdę ciekawych krzeseł z tworzyw sztucznych. Jednym z krzeseł, które udowadnia, że plastikowe krzesła mogą dziś z powodzeniem zagościć w naszych wnętrzach jest model Fondo PP firmy Nowy Styl.

Niska cena

Kubełek krzesła Fondo PP wykonany został z polipropylenu, natomiast nogi są stalowe chromowane albo malowane proszkowo. Wykorzystane materiały sprawiają, że producent może zaproponować naprawdę atrakcyjną cenę krzesła. To jedna z głównych zalet krzeseł plastikowych. Dzięki temu coraz częściej spotyka się je nie tylko w naszych ogrodach, ale również domach czy obiektach użytkowych. Krzesło z tworzywa sztucznego to idealna propozycja dla tych, którzy chcą urządzić nowoczesne wnętrze, ale nie zamierzają płacić majątku za designerskie krzesła.

Funkcjonalność

Nikt nie może odmówić plastikowym krzesłom funkcjonalności. Są lekkie, łatwe do utrzymania w czystości i przechowywania. Z tego względu Fonfo PP sprawdzi się zarówno w naszych kuchniach czy jadalniach, jak i kawiarniach lub restauracjach. Dodatkowym atutem krzesła jest możliwość jego składowania w stosie. Możemy ustawić 6 krzeseł, jedno na drugim, umieścić w schowku i wyciągnąć w razie potrzeby np. gdy mamy w domu dodatkowych gości.

Atrakcyjny wygląd

Słysząc o krześle plastikowym zapewne wyobrażamy sobie zwykłe krzesła spotykane często w naszych ogrodach, o niezbyt atrakcyjnej formie i barwie. Jednak współczesne plastikowe krzesła posiadają niezwykle ciekawe kształty i kolory. Tworzywa sztuczne charakteryzują się ogromną plastycznością. Dają producentom możliwość formowania ich w dowolne kształty. Patrząc na krzesło Fondo PP z pewnością nie powiemy o nim, że jest nudne, przeciętne, nieciekawe. Jego atutem jest właśnie ciekawy design, który w połączeniu z intensywnym wybarwieniem, daje niesamowity efekt.