Od premiery pierwszego iPada minęło dopiero kilka lat, a technologia dotykowa oferuje kolejne, niesamowite rozwiązania. Ten dynamiczny postęp technologii umożliwia tworzenie coraz cieńszych, zgrabniejszych i wydajniejszych ekranów. Codzienność świadczy o tym, że era dotykowego interfejsu zagnieździła się na dobre, a wszelkie informacje dosłownie posiadamy, na wyciągniecie ręki. Od teraz możemy przeglądać je na blacie stołu!

Dla kogo?

Stół multimedialny to idealne rozwiązanie dla firm, które stawiają na nowoczesne rozwiązania i interakcję z klientem. Urządzenie sprawdzi się nie tylko jako platforma do interaktywnych gier i zabaw. Bardzo często jest ono wykorzystywane jako informacja turystyczna, element wystawienniczy, nośnik edukacyjny lub informacja o produkcie bądź usługach. Wykorzystywane są w nim różnego rodzaju technologie dotykowe, jak singletouch oraz multitouch. Stworzenie dedykowanej aplikacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb pozwoli w pełni skorzystać z możliwości stołu. Z pewnością taki innowacyjny dodatek sprawi, że twoja firma wyróżni się na tle konkurencji a jego użytkownicy będą cieszyć się świetną rozrywkę połączoną z reklamą.

Czym wyróżnia się Stół multimedialny?

Urządzenie te odznaczają się wysokim stopniem wytrzymałości a ekran stołu charakteryzuje się wodoszczelnością. Oznacza to, że można z niego korzystać jak ze zwykłego stołu. Warto dodać, że cały system jest intuicyjny i prosty, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z jego obsługą. Przy jednym stole może znajdować się wiele osób, przy czym każda z nich może używać innych funkcji – stwarza to możliwość interakcji z samym systemem, jak i ze sobą nawzajem.