Wybielanie zębów, licówki, mosty, implanty, to tylko jedne z wielu możliwości, jakie oferuje współczesna stomatologia estetyczna. Wszyscy, którzy oczekują spektakularnych efektów wizualnych takiego leczenia i chcą wreszcie poczuć się komfortowo ze swoim uśmiechem, powinni koniecznie znaleźć odpowiednią klinikę stomatologiczną. Jeżeli interesuje nas profesjonalna klinika dentystyczna Kraków będzie doskonałym polem do poszukiwań.

Zabiegi stomatologii estetycznej

Jednym z wielu miejsc, w których wykonywane są zabiegi stomatologii estetycznej jest Centrum Dentystyczne Zakopianka. Ze szczegółową ofertą tego miejsca zapoznamy się na stronie http://www.dentysta-zakopianka.pl W zakładce stomatologia estetyczna wyszczególnione zostały zabiegi wykonywane przez cały zespół specjalistów Centrum. Dużą ich część stanowią zabiegi czysto profilaktyczne, które przeciwdziałają wielu chorobom jamy ustnej. Przykładem jest fluoryzacja czy piaskowanie. Wielu pacjentów pojawia się w klinice w celu wybielenia zębów, czyli poprawy ich koloru. Biały uśmiech jest przecież marzeniem każdego z nas. W Centrum wykonywane są także zabiegi stomatologi zachowawczej.

Ortodoncja i protetyka

Stomatologia estetyczna obejmuje także leczenie ortodontyczne, którego zadaniem jest wyrównanie zębów oraz ich prawidłowe ustawienie. W jej zakres wchodzi również protetyka, która ma na celu odbudowę utraconych lub uszkodzonych zębów oraz powrót do naturalnego wyglądu jamy ustnej. W klinice wstawiane są, zatem licówki, korony, mosty oraz implanty. Stomatologia estetyczna Kraków wynosi do czołówki najlepszych ośrodków dentystycznych w kraju. Wielki w tym udział takich miejsc, jak Centrum Dentystyczne Zakopianka.