W gąszczu ofert produktów oświetleniowych, niezwykle trudno jest odszukać artykuły rzeczywiście przydatne i dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Właśnie w takich sytuacjach, z pomocą przychodzi sklep internetowy Bercal.pl. Sklep ten, funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat, zrzeszając oferty najlepszych producentów. Dzięki temu, klienci sięgający po lampy, żyrandole i kinkiety, dostępne na stronie mają pewność, że wybierają godne polecenia produkty, które cechuje nie tylko wysoka wytrzymałość, ale także nietuzinkowy design. W poniższym artykule, pochylimy się nad bogatą ofertą kinkietów, znajdującą się w sklepie.

Jednym z produktów, godnych polecenia jest kinkiet 2Nights_W1. Jest to model niezwykle nowoczesny, o intrygującej konstrukcji. Forma lampy pozwala na uzyskanie pięknego światła dekoracyjnego, przypominającego witraże oraz zwyczajnego, skupionego, dzięki czemu kinkiet 2Nights_W1 idealnie sprawdzi się nad łóżkiem, gdzie wieczorami oddawać się będziemy ulubionej lekturze. Model ten, wykonany z aluminium, dedykowany jest do sypialni, jednak wyśmienicie sprawdzi się także w innych pomieszczeniach. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz miedzianej. Kinkiet ten zaprojektowany został przez producenta Linea Light (https://www.linealight.com/en-gb).

Klienci zainteresowani pięknem i prostotą, z całą pewnością zainteresują się kolekcją Ginger Wall. Lampa tej serii stanowi połączenie drewna, żywicy oraz papieru, które oddane odpowiedniej obróbce pod wysokim ciśnieniem, stworzyły laminat. Sprawia on wrażenie niemal całkowicie płaskiego. Model Ginger Wall, wyróżnia się intrygującym, niekonwencjonalnym designem. Konstrukcja lampy składa się z dwóch głównych elementów: aluminiowego, wytrzymałego słupa oraz drewnianego, atrakcyjnego klosza. Projektantka kolekcji, Joan Gaspar oraz przedsiębiorstwo Marset, odpowiedzialne za produkcję lamp, zadbali, by klienci mieli szansę otrzymania lamp dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb, dlatego mamy do wyboru lampy podwieszane, przenośne lub ścienne w przynajmniej trzech różnych rozmiarach. Cała kolekcja Ginger Wall wpisuje się w style: industrialny oraz loftowy.

Zespół sklepu Bercal.pl dba nie tylko o bogaty asortyment sklepu, ale również o znakomitą obsługę – zamówienia na Kinkiety realizowane są w krótkim czasie, z najwyższą starannością.